Νέο COVID TEST POINT σε συνεργασία με τον Πανελλήνιο!

Πέμπτη, 05 Αυγούστου 2021 15:13

Ακόμα ένα όπλο στη συλλογική προσπάθεια για την πρόληψη και αντιμετώπιση της πανδημίας, προσθέτει η συνεργασία του «ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ» με τον Πανελλήνιο Γυμναστικό Σύλλογο! Από τις αρχές Αυγούστου, στις εγκαταστάσεις του Συλλόγου των Ολυμπιονικών λειτουργεί το νέο Covid Test Point της κλινικής μας,

Ο ειδικά διαμορφωμένος χώρος για τη διενέργεια ελέγχων COVID-19 εξυπηρετεί το κοινό, με όλα τα μέτρα ασφαλείας και πρόληψης, από Δευτέρα ως Παρασκευή (07:00-15:00).

Το νέο Covid Test Point φιλοξενείται στην είσοδο επί της οδού Μαυρομματαίων 26 των εγκαταστάσεων του Πανελληνίου Γυμναστικού Συλλόγου στην Κυψέλη.

Πλέον, οι πολίτες της Αθήνας έχουν τη δυνατότητα να υποβάλλονται σε ελέγχους COVID-19 (Μοριακό PCR TEST και Rapid Test) στο «COVID TEST POINT» της Μαυρομματαίων, σε ιδιαίτερα προνομιακές τιμές:

ΜΟΡΙΑΚΟ TEST (PCR) COVID-19: 39,00 ευρώ

RAPID TEST ΑΝΤΙΓΟΝΟΥ COVID-19: 13,00 ευρώ

Παράλληλα λειτουργεί φυσικά και το Covid Test Point της κλινικής μας, επί της Ι. Δροσοπούλου 24 στην Κυψέλη.

Μαζικές λήψεις (από 30 και άνω) μπορούν να γίνουν και στο χώρο σας, κατόπιν σχετικής συνεννόησης!

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τη γραμματεία της κλινικής μας στα τηλέφωνα 2108236721-723.

Ραντεβού για ελέγχους COVID-19 (Μοριακό PCR TEST και Rapid Test) μπορείτε να κλείνετε και στην ηλεκτρονική διεύθυνση www.pcrtestgreece.gr