Καλή χρονιά, με την πίτα ολάκερη κι από υγεία… χορτάτοι!

Πέμπτη, 09 Ιανουαρίου 2020 16:18

Το Θεραπευτήριο Αθηνών έκοψε την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του, καλωσορίζοντας το 2020 με ευχές για καλή υγεία και περισσότερα χαμόγελα!

Από… καρδιάς ο πρώτος τυχερός της χρονιάς!

Ο πρώτος τυχερός της χρονιάς ανήκε στο ιατρικό προσωπικό του Θεραπευτηρίου Αθηνών. Το φλουρί έπεσε στον καρδιολόγο της κλινικής μας, Δημήτρη Μαρκεσίνη. Καλή χρονιά, γιατρέ!

IMG 9235 rotated

Καλή χρονιά και από τη Μονάδα Τεχνητού Νεφρού!

Με… 2020 ευχές για μια δημιουργική χρονιά, η Μονάδα Τεχνητού Νεφρού του Θεραπευτηρίου Αθηνών καλωσόρισε το νέο έτος. Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα έκοψαν, πάντα με χαμόγελα και καλή διάθεση, η επιστημονική διευθύντρια της Μονάδας, Τζούλια Μπακιρτζή και ο ιατρός Χρήστος Μιχαηλίδης.